10 Eylül 2011 Cumartesi

Battlefield 3 Çıkış tarihleri ve oyundan ilk görüntüler!!


DICE, Battlefield 3'ten ilk heyecan verici ayrıntıları açıkladı. PC sahipleri için de sevindirici haberler var.
Dün, DICE'ın PC için Battlefield 1943 ve Bad Company 2 Onslaught modunu iptal etmesi PC sahiplerini biraz üzmüştü. Ama DICE'ın bugün Battlefield 3 için açıkladığı bazı ayrıntılar bu hüznü sevince çevirecek gibi.
Hazır olun, Battlefield 3 PC için 32 değil, 48 değil tam 64 kişilik sunucu desteğiyle geliyor. Konsolda ise Bad Company 2'de olduğu gibi maksimum 24 kişilik sunucu desteği olacak. Bunun yanında, Battlefield fanlarının özellikle istediği ve eksikliği Bad Company 2 için olumsuz eleştiri konusu olan yere yatma ve savaş uçakları geri dönüyor.
Oyundan daha ayrıntıları bilgileri Gameinformer'ın Şubat sayısı ile öğrenebileceğiz.Oyundan daha ayrıntıları bilgileri Gameinformer'ın Şubat sayısı ile öğrenebileceğiz. Resmi büyüt
Battlefield 3, DICE'ın yeni geliştirdiği Frostbite 2.0 oyun motoru ile geliştiriliyor ve oyunda yeni bir animasyon teknolojisi kullanılacak.
Batttlefield 3'te iddialı bir tek kişilik senaryonun yanında co-op görevler de bulunacak.
Battlefield 3 Limited Editon şu an 50 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe açılmış durumda. Battlefield 3, eğer bir gecikme olmazsa 2011 sonbaharda piyasaya sürülecek.
Ayrıca Gameinformer'ın kapak konusu olacak Battlefield 3 için yarın bir video yayınlanacak. Bugün, o video için bir teaser video yayınlandı.

1 yorum:

  1. Bu oyun kesin cod:mw3 den bile iyi gözüküyor...Yakında yeni treaser videoları ile karşınızda olacağız...

    YanıtlaSil